MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg på 21" från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 11". MSW MSW 51 G.Blk/Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 130 mm (bultcirkel 5/130).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk/Pol är 49 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 71.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4763 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 763 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11" och ET-måttet är 58 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11" och ET-måttet är 58 mm.