MSW MSW 51 G.Blk är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 11". MSW MSW 51 G.Blk har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Denna variant av MSW 51 G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 49 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 71.5 mm. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 49 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11" och ET-måttet är 58 mm.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11" och ET-måttet är 58 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 49.