MSW 51 G.Blk/Pol 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 130 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/130.
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Denna fälg har ett navhål som är 84 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 4783 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 783 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 84 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/130.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 43 mm.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 33.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.