MSW MSW 51 G.Blk är en fälg på 21" från MSW. MSW MSW 51 G.Blk har en fälgbredd som är 10". Med en cirkeldiameter på 130 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för MSW 51 G.Blk är 33 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 84 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4523 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 523 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 84 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/130.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 43.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 43 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.