MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk/Pol 21" är inget undantag. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 33 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 84 mm. Du hittar mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 783 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 84 mm |
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 33.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 43.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 43 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.