Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en bredd på 9.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 5/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 60 mm. Centrumhålet är 71.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 707 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 60 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9.5" och ET-måttet är 60 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 65 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 66 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.