Med ett pris på 4707 kronor är MSW MSW 51 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Fälgens bredd är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 65 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 71.5 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW MSW 51 G.Blk/Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 707 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 65 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9.5" och ET-måttet är 65 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 11.5" bredd och ET på 66 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 60 mm.