Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5900 kronorsklassen. Fälgen heter 50 Matt Gunmetal Polished och den tillverkas av MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 36 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 84.1 mm stort. BytHjul säljer MSW 50 Matt Gunmetal Polished 22" i sin webbshop för 5842 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 842 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
50 Gloss Black 22" från MSW med 10" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 20 mm.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.