OZ Hyper XT HLT Grey Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. Bredden på denna fälg är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 46 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag OZ Hyper XT HLT Grey Polished för 10616 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 616 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Grey Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 46 mm.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 52 mm.
20"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Grey Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 33 mm.
Hyper XT HLT Grey Polished från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 18 mm. Bultcirkeln är 5/112.