Detta är en OZ-fälg av modellen Hyper XT HLT Grey Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgbredden för denna variant av OZ Hyper XT HLT Grey Polished är 10". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna variant av Hyper XT HLT Grey Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 33 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Hyper XT HLT Grey Polished 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 912 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Grey Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Grey Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 53 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 46 mm. OZ Hyper XT HLT Grey Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Hyper XT HLT Grey Polished från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 18 mm. Bultcirkeln är 5/112.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.