Om du letar efter bra 19"-fälgar kan OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 8.5" bred. OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 44 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 75.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 541 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo Evoluzione G.Blk |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk, 18"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk 18" från OZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.