OZ Superturismo Evoluzione G.Blk 18" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Centrumhålet är 75.1 mm stort. OZ Superturismo Evoluzione G.Blk 18" är en snygg fälg för 4531 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 531 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo Evoluzione G.Blk |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk, 18"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
19"-fälg från OZ av modellen OZ Superturismo Evoluzione G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 44 mm.
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk 18" från OZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.