OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk är en fälg på 20" från OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk har en bredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna variant av OZ Superturismo Evoluzione G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 30 mm. OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk har ett centrumhål (navhål) på 79.1 mm. Du hittar mer information om OZ OZ Superturismo Evoluzione G.Blk genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 185 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo Evoluzione G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 79.1 mm |
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk från OZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk 18" från OZ med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ Superturismo Evoluzione G.Blk från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.