Med ett pris på 9527 kronor är OZ Superturismo Aero HLT Grey ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 75.1 mm. Du hittar mer information om OZ Superturismo Aero HLT Grey genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 527 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 27 mm.
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 50 mm.