OZ Superturismo Aero HLT Grey är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. OZ Superturismo Aero HLT Grey har en fälgbredd som är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Superturismo Aero HLT Grey är 27 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 75.1 mm. BytHjul säljer OZ Superturismo Aero HLT Grey 20" i sin webbshop för 9527 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 527 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 50 mm.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/108.