OZ Superturismo Aero HLT Grey är en fälg på 20" från OZ. Fälgbredden för denna variant av OZ Superturismo Aero HLT Grey är 8". OZ Superturismo Aero HLT Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna variant av Superturismo Aero HLT Grey har ett navhål/centrumhål som är 75.1 mm stort. Du hittar mer information om OZ Superturismo Aero HLT Grey genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 527 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 27 mm.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 50 mm.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/108.