OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf 17" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Fälgens bredd är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf har ett navhål/centrumhål som är 75.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3542 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 542 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 38.
17"-fälg av modellen OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 42 mm.