OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är en fälg på 18" från OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf har en bredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är 38 mm. Denna fälg har ett navhål som är 75.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf för 4484 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 484 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf.
OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf från OZ. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
17"-fälg av modellen OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 42 mm.