OZ Hyper XT HLT Gloss Black är en fälg på 21" från OZ. Denna fälg är 11.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 31 mm. Centrumhålet är 67.1 mm stort. BytHjul säljer OZ Hyper XT HLT Gloss Black 21" i sin webbshop för 12053 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 12 053 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Hyper XT HLT Gloss Black från OZ är en fälg på 21" med en bredd på 11.5" och ET 52 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Fälg från OZ på 21" med modellnamnet Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 11.5" och ET-måttet är 58 mm.
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 65 mm. OZ Hyper XT HLT Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/130.