OZ Hyper XT HLT Gloss Black är en fälg på 21" från OZ. Bredden på denna fälg är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 50 mm. Detta är en fälg med 67.1 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Hyper XT HLT Gloss Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 13 588 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Fälg från OZ på 21" med modellnamnet Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 50 mm.
21"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 19 mm.
Hyper XT HLT Gloss Black 21" från OZ med 11.5" bredd och ET på 31 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Hyper XT HLT Gloss Black från OZ. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 53 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.