Detta är en OZ-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". OZ Superturismo Aero HLT Grey har en fälgbredd som är 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på OZ Superturismo Aero HLT Grey är 71.5 mm stort. OZ Superturismo Aero HLT Grey kan du köpa från BytHjul för endast 10050 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 050 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Denna 20"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 54 mm. Modellen heter Superturismo Aero HLT Grey.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 54 mm. Bultcirkeln är 5/130.