OZ har många snygga fälgar i sitt utbud och Superturismo Aero HLT Grey 20" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Denna variant av Superturismo Aero HLT Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 54 mm. Navhålet på OZ Superturismo Aero HLT Grey är 71.5 mm stort. OZ Superturismo Aero HLT Grey kan du köpa från BytHjul för endast 9632 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 54 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Superturismo Aero HLT Grey från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 54 mm. Bultcirkeln är 5/130.
20"-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 70 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 56 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.