Om du letar efter bra 22"-fälgar kan OZ OZ Superturismo Dakar M.Blk vara värt att ta en titt på. OZ OZ Superturismo Dakar M.Blk har en fälgbredd som är 10". OZ OZ Superturismo Dakar M.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 130 mm (bultcirkel 5/130).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 28 mm. Denna variant av OZ Superturismo Dakar M.Blk har ett navhål/centrumhål som är 71.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ OZ Superturismo Dakar M.Blk 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 459 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo Dakar M.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
OZ OZ Superturismo Dakar M.Blk, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 52 mm.
22"-fälg av modellen OZ Superturismo Dakar M.Blk från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 60 mm.
22"-fälg av modellen OZ Superturismo Dakar M.Blk från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 21 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.