Denna 20"-fälg från OZ har modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 56 mm. Navhålet på OZ Superturismo Aero HLT Grey är 71.5 mm stort. En uppsättning OZ Superturismo Aero HLT Grey kan bli din för endast 10469 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 469 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
20"-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.
Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 70 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Denna 20"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 54 mm. Modellen heter Superturismo Aero HLT Grey.
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.