En snygg fälg på 20" från AEZ. Denna modell har AEZ valt att kalla för Seattle Dark. AEZ Seattle Dark har en fälgbredd som är 9". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet för AEZ Seattle Dark är 33 mm. AEZ Seattle Dark har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. AEZ Seattle Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa AEZ Seattle Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 213 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Seattle Shine från AEZ är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. AEZ Seattle Dark är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
AEZ Seattle Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 24.
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Seattle Dark.