AEZ Seattle Dark är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från AEZ. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 20 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om AEZ Seattle Dark 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 213 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
AEZ Seattle Shine, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
AEZ Seattle Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 33.
AEZ Seattle Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 24.
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Seattle Dark.