Om du letar efter bra 17"-fälgar kan ATS Auvora Dark Grey vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av ATS Auvora Dark Grey är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för ATS Auvora Dark Grey är 29 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Auvora Dark Grey 17" är en snygg fälg för 2328 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 328 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
17"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 51 mm.