Detta är en Breyton-fälg av modellen GTS2 Matt Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Bredden på denna fälg är 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 46 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. Du hittar mer information om Breyton GTS2 Matt Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 809 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS2 Matt Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
GTS2 Gun Metal från Breyton. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
20"-fälg från Breyton av modellen GTS2 Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.
GTS2 Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GTS2 Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.