Med ett pris på 6929 kronor är Breyton GTS2 Matt Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Breyton GTS2 Matt Black har en fälgbredd på 10". Breyton GTS2 Matt Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 35 mm. Breyton GTS2 Matt Black har ett centrumhål (navhål) på 74.1 mm. BytHjul säljer Breyton GTS2 Matt Black 20" i sin webbshop för 6929 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS2 Matt Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
GTS2 Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet GTS2 Gun Metal. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.
20"-fälg från Breyton av modellen GTS2 Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.
GTS2 Matt Black från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.