Denna 20"-fälg från Breyton har modellnamnet GTS2 Gun Metal. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9.5" passar. Breyton GTS2 Gun Metal har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för GTS2 Gun Metal är 46 mm. Navhålet på Breyton GTS2 Gun Metal är 72.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Breyton GTS2 Gun Metal 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 809 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS2 Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
GTS2 Matt Black från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
20"-fälg från Breyton av modellen GTS2 Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet GTS2 Gun Metal. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.
GTS2 Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.