Breyton har många snygga fälgar i sitt utbud och GTS2 Matt Black 20" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för GTS2 Matt Black är 46 mm. Navhålet på Breyton GTS2 Matt Black är 72.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 6929 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS2 Matt Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
GTS2 Matt Black från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
GTS2 Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GTS2 Gun Metal från Breyton. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GTS2 Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.