Om du letar efter bra 20"-fälgar kan Breyton GTS2 Gun Metal vara värt att ta en titt på. Breyton GTS2 Gun Metal har en fälgbredd som är 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Navhålet på Breyton GTS2 Gun Metal är 74.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Breyton GTS2 Gun Metal 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS2 Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
GTS2 Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
GTS2 Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
GTS2 Gun Metal från Breyton. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
20"-fälg från Breyton av modellen GTS2 Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 46 mm.