Denna 21"-fälg från MAK har modellnamnet Stark Dark. Fälgbredden för denna variant av MAK Stark Dark är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. MAK Stark Dark kan du köpa från BytHjul för endast 6090 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 090 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stark Dark |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Stark Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 42 mm.
Stark Dark 21" från MAK med 8.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg från MAK av modellen Stark Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 20 mm.
Denna 21"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter Stark Dark.