52 Grey/Polished 20" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 52 Grey/Polished har en fälgbredd på 8.5". MSW 52 Grey/Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 52 Grey/Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4092 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 092 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 52 Grey/Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 73 mm |
20"-fälg från MSW av modellen 52 Grey/Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
52 Grey/Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 52 Grey/Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
52 Black 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.