Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 52 Grey/Polished. MSW 52 Grey/Polished har en fälgbredd som är 8.5". MSW 52 Grey/Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av 52 Grey/Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Navhålet på MSW 52 Grey/Polished är 73 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 52 Grey/Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4092 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 092 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 52 Grey/Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73 mm |
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 52 Grey/Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
52 Grey/Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW 52 Grey/Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
20"-fälg av modellen 52 Grey/Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 47 mm.