Denna 16"-fälg från MSW har modellnamnet 80 Gloss Black. MSW 80 Gloss Black har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. MSW 80 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. MSW 80 Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 1629 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 629 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MSW 80 Gloss Black Polished, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 46 mm.
MSW 80 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 46.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.