Detta är en MSW-fälg av modellen 52 Grey/Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". MSW 52 Grey/Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Glöm inte kolla att ET 47 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. MSW 52 Grey/Polished har ett centrumhål (navhål) på 72 mm. 52 Grey/Polished 20" är en snygg fälg för 4092 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 092 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 52 Grey/Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 72 mm |
MSW 52 Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 47.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 52 Grey/Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
20"-fälg från MSW av modellen 52 Grey/Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
52 Grey/Polished från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.