Denna 22"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Gloss Black. Fälgbredden för denna variant av MSW 50 Gloss Black är 10". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 130 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Gloss Black är 36 mm. Denna variant av 50 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 84 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5126 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 126 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 84 mm |
22"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 36 mm.
22"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 36 mm.
22"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 48 mm.