Med ett pris på 4374 kronor är OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Fälgens bredd är 7.5". OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 5/100).
Fälgens ET-mått är 48 mm. Centrumhålet på denna fälg är 68.1 mm stort. BytHjul säljer OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf 18" i sin webbshop för 4374 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 374 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 68.1 mm |
17"-fälg av modellen OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 42 mm.
OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf från OZ. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
OZ OZ Superturismo TGR-WRT M.Graf är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 38.