Denna 20"-fälg från OZ har modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Superturismo Aero HLT Grey har en bredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 47 mm. Detta är en fälg med 75.1 mm stort navhål. Superturismo Aero HLT Grey 20" är en snygg fälg för 10050 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 050 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ Superturismo Aero HLT Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 19.
OZ Superturismo Aero HLT Grey, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 25 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.