En snygg fälg på 20" från OZ. Denna modell har OZ valt att kalla för Superturismo Aero HLT Grey. Fälgbredden för denna variant av OZ Superturismo Aero HLT Grey är 9". OZ Superturismo Aero HLT Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna variant av Superturismo Aero HLT Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 47 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey har ett centrumhål (navhål) på 75.1 mm. OZ Superturismo Aero HLT Grey kan du köpa från BytHjul för endast 9737 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 737 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero HLT Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
20"-fälg från OZ av modellen Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 47 mm.
18"-fälg av modellen Superturismo Aero HLT Grey från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Superturismo Aero HLT Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 27 mm.
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.