Detta är en OZ-fälg av modellen OZ Rally Desert M.Blk. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". OZ OZ Rally Desert M.Blk har en fälgbredd som är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 79.1 mm stort. BytHjul säljer idag OZ OZ Rally Desert M.Blk för 4138 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 138 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Rally Desert M.Blk |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 79.1 mm |
OZ Rally Desert M.Blk/Pol Lip från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
OZ Rally Desert M.Blk från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg från OZ av modellen OZ Rally Desert M.Blk/Pol Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ OZ Rally Desert M.Blk är 18" och har en bultcirkel på 5/120.