Detta är en OZ-fälg av modellen Hyper XT HLT Grey Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgbredden för denna variant av OZ Hyper XT HLT Grey Polished är 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Hyper XT HLT Grey Polished är 26 mm. Centrumhålet på denna fälg är 79.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för OZ Hyper XT HLT Grey Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 11092 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 11 092 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Grey Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 79.1 mm |
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. OZ OZ Hyper XT HLT G.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 52 mm. Modellen heter Hyper XT HLT Grey Polished.
OZ Hyper XT HLT Grey Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 52 mm.
20"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Grey Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 53 mm.